NE5532 van de Klassend van de versterker de Audiomodule Digitale Versterker DC12V-24V
Certificaat
China Shenzhen Creatall Electronics Co., Ltd. certificaten
Klantenoverzichten
—— Gift Adonsi
—— In elk geval Violah
—— Ismail Khamis
—— Sayanik Mandal
Welke goede dienst van zeer verantwoordelijke creatAll! Goede Baan! Nice om zaken met u te hebben
—— Erick Setiawan
Ik ben online Chatten Nu
Productdetails:
Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: Creatall
Modelnummer: Digitale eindversterker
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 10 stuks
Prijs: Onderhandelbaar
Verpakking Details: Kartondoos
Levertijd: 5-8 het werkdagen
Levering vermogen: 10000 Stuk/Stukken per Dag
beschrijving
Toepassing: Versterker audiomodule werkende wijze: Versterker audiomodule
Technologie: Versterker audiomodule Reeks: Versterker audiomodule
Functies: Versterker audiomodule Opzettend Type: directe steun
Beschrijving: Versterker audiomodule Type: Professionele Versterker
Kanalen: 2 (2,0) Productnaam: Versterkerraad
Haven: shenzhen haven, guangzhouhaven
Markeren:
NE5532 versterker Audiomodule
Versterker Audiomodule 24V
De Digitale Versterker DC12V van klassend
Productomschrijving:
  • Het is veilig te gebruiken, duurzaam.
  • Buiten genomen lichtgewicht en draagbaar.
  • Inputvoltage: DC12-24V
  • Aantal kanalen: twee kanalen
  • Spaander: Twee NE5532
  • kleur: blauw
  • Materiaal: metaal
  • Grootte: 96 x 39 x 20MM
  • Installatieopening: 3MM
  • De afstand van het installatiegat: 89.3 x 32.3MM
  • Slechts is de bovengenoemde pakketinhoud, andere producten niet inbegrepen.
  • De meting toegestane fout is +/- 13cm.
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%
Alle recensies
M
Mohammed Al Rashid
United Arab Emirates Apr 15.2026
وصل بسرعة ويعمل بشكل مثالي! استهلاك طاقة منخفض وأداء صوت جيد. منتج موثوق جداً، أنصح به.
A
Ahmad Ali
Malaysia Mar 25.2026
O
Oscar Nilsson
Sweden Feb 10.2026
in liten Bluetooth-förstärkare! Stabil Bluetooth 5.0-anslutning, ren 3W-ljudutgång. Fungerar bra med 5V-ström, kompakt och praktisk.